|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1ST JOHN ANDRETTI/DEREK BELL/BOB WOLLEK |
|
2ND PRICE COBB/JOHN NIELSON/ANDY WALLACE/JAN LAMMER |
|
3RD WALTER BRUN/HANS STUCK/OSCAR LARRAURI |
|
4TH KLAUS LUDWIG/JAMES WEAVER/SAREL VAN DER MERWE |
|
5TH YOSHIMI KATAYAMA/ TAKASHI YORINO/E F R |
|
6TH 1GTO PETE HALSMER/BOB EARL/PAUL STEWART/MARK MARTIN |
|
7TH 2GTO WALLY DALLENBACH/ DORSEY SCHROEDER/MARK MARTIN |
|
8TH 1L TOM HESSERT/CHARLES MORGAN/JOHN MORRISON |
|
9TH 3GTO BOB ZEEB/JEFF PURNER/BOB AKIN JR |
10TH 4GTO ANDY PETERY/LES DELANO/CRAIG CARTER |
11TH 5GTO ROGER MANDENVILLE/ KELLY MARSH/BRIAN REDMAN |
12TH 1GTU AL BACON/BOB REED/ROD MILLEN |
13TH 2GTU BOB LEITZINGER/BUTCH LEITZINGER/CHUCK KURTZ |
|
14TH 3GTU AMOS JOHNSON/DENNIS SHAW/BOB LAZIER |
15TH TIM MCADAM /CHIP MEAD/BILL ADAM |
16TH 4GTU PETER URIA/JACK REFENNING/RUSTY SCOTT/FREDDY BAKER |
17TH 6GTO BUZ MCCALL/TOMMY KENDALL/MAX JONES/JACK BALDWIN |
|
18TH BERNARD JOURDAIN/OSCAR MANAUTOU/ALLEN BERG/ANDRES CONTREREAS |
19TH 5GTU ALEX JOB/RUSTY BOND/TERRY WOLTERS/CHRIS KRAFT |
20TH JOHN HOTCHKIS/JAMES ADAM/JOHN HOTCHKIS JR |
|
21ST 6GTU DICK GREER/MIKE MEES/JOHN FINGER |
22ND 2L ULI BIERI/PAOLO GUATAMACCHI/ MARTINO FINOTTO |
23RD 3L SCOTT LEIBER/DAN MARVIN/MIKE ALLISON /ALLAN FREED |
24TH MARTY ROTH/J- P FREY/ALBERT NAON JR |
|
25TH 4L SCOTT BRAYTON/DAVE COWART/JIM FOWELLS/MIKE MEYERS 26-B4.jpg |
26TH 5L SCOTT SCHUBOT/LINDA LUDERMANN/JOHN WILLIAMS |
27TH GEOFF BRABHAM/CHIP ROBINSON/ARIE LUYENDYK/MICHAEL ROE |
|
28TH COSTAS LOS/DIETER QUESTER/JEFF KLINE |
29TH STEVE DURST/MIKE BROCKMAN/JAY COCHRAN/TONY BELCHER |
30TH 6L JIM DOWNING/HOWARD KATZ/JOHN O'STEEN/JOHN MAFFUCCI |
31ST 7L JUSTUS REID/LORENZO LAMAS/BUDDY LAZIER/JOHN HIGGINS |
32ND 8L JOHN ENGELHARDT/MAX SCHMIDT/RUSTY SCHMIDT/TODD BRAYTON |
33RD 7GTO CRAIG RUBRIGHT/JOHN-PAUL LIBERT/KERMIT UPTON |
34TH 7GTU BILL AUBERLEN/GARY AUBERLEN/CARY EISELOHR |
35TH 9L MANDY GONZALES/TATO FERRER/MANUEL VILLA/ROLANDO FALGUERAS |
36TH BRUCE LEVEN/ROB DYSON/DOMINIC DOBSON/JOHN PAUL JR |
37TH JEAN-LOUIS RICCI/CLAUDE BALLOT-LENA/FRANK JELINSKI |
|
38TH 8GTU LANCE STEWART/JEFF ALKAZIAN/RON CORTEZ/CHET FILLIP |
39TH 8GTO DALE KREIDER/MARK PORCARO/JACK BOXSTROM/ CARSON HURLEY |
40TH 9GTO PIETER BALIET/RIC MOORE/RANDY MCDONALD |
41ST 9GTU GEORGE ROBINSON/BART KENDALL/JOHNNY UNSER |
43RD DAVY JONES/JAN LAMMER/RAUL BOESEL |
|
45TH 11GTO HENRY BROSNAHAM/KEN BUPP/STEVE BURGNER/ ROBERT PETERS/MARK MONTGOMERY |
46TH 11LIGHTS ALBERT ROCCA/TOMAS LOPEZ/AURELIO LOPEZ/TONY ADAMOWICZ |
47TH MARIO ANDRETTI/MICHAEL ANDRETTI |
48TH 12LIGHTS FRANK EVERETT/RON NELSON/PARKER JOHNSTONE |
49TH 12GTO ANTHONY PULEO/KENT PAINTER/WAYNE AKERS/DAVID DONNER |
50TH CHRIS CORD/DRAKE OLSON/STEVE BREN |
|
51ST 13LIGHTS STEVE JOHNSON/TOM PHILLIPS/BOB LESNETT |
53RD 10GTU JOE VARDE/TOMMY RIGGINS/KAL SHOWKETT |
54TH 11GTU REED KRYDER/ZOLTAN POLONY/CRAIG SHAER |
55TH TOM PUMPELLY/ RUGGERO MELGRATI/JACK BALDWIN |
56TH 14LIGHTS FRANK JELLINEK/JOHN GROOMS/JOHN FERGUS |
57TH 14GTO CHAUNCE WALLACE/JIM BURT/NORT NORTHHAM |
58TH 15GTO PAUL GENTILOZZI/JERRY CLINTON/LES LINDLEY/SCOTT PRUETT |
59TH 15LIGHTS FRED PHILLIPS/RON MCKAY/WALTER BOYE |
60TH GIANPIERO MORETTI/MASSIMO SIGALA/MAURO BALDI |
|
61ST MICHAEL ROE/GEOFF BRABHAM/CHIP ROBINSON/ARIE LUYDEDYK |
62ND 16GTO DEL RUSSO TAYLOR/KEN BUPP/MARK MONTGOMERY/PAUL GORAL |
63RD 17GTO OMA KIMBROUGH/R. SIEGAL/HOYT OVERBAUGH/ ROBERT PETERS |
64TH 16LIGHTS BILL BEAN/MIKE DOW |
65TH 18GTO BOB HEBERT/PAUL REISMAN/TOM GAFFNEY/DOUG MILLS |
66TH 12GTU JAY KJOLLER |
67TH DEREK DALY/PATRICK TAMBAY/MARTIN DONNELLY |
DNS LIGHTS JIM ROTHBARATH/MIKE CIASULLI |
|
|
|
|
|
|