photo sharing and upload picture albums photo forums search pictures popular photos photography help login
porucznik2 | profile | all galleries >> Galleries >> Mensil - Preparat na potencje tree view | thumbnails | slideshow

Mensil - Preparat na potencje

Poprzez określenie impotencja, bądź też często zaburzenia erekcji rozumiane są problemy z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu członka, który byłby odpowiedni do odbycia stosunku płciowego. Problem ten wystąpić może u mężczyzn w różnym wieku i często jest on nieprawidłowo leczony. Chcąc odpowiednio podejść do problemu impotencji należy dokładnie zapoznać się z głównymi jej przyczynami, a następnie podjąć się próby ich eliminowania. Badania donoszą, że prawie 50% mężczyzn w wieku pomiędzy 40 a 70 rokiem życia cierpi na zaburzenia wzwodu. W tym miejscu istotne jest także wykreowanie w sobie odpowiedniego podejścia do tego problemu. Impotencja to nie koniec męskości i nie należy wówczas rezygnować z aktywności seksualnej. To często pojawienie się problemów w sferze seksualnej u mężczyzn wywołuje poczucie mniejszej wartości, lęk przed ośmieszeniem, odrzucenie ze strony partnerki. Obecnie opracowano wiele zróżnicowanych metod leczenia impotencji, dzięki którym można nie tylko prowadzić normalne życie seksualne, ale podejmować się zawiązywania nowych związków, poprawiać własną samoocenę, wpływać pozytywnie na zdrowie psychiczne.

Główne przyczyny zaburzeń erekcji

Według przeprowadzonych badań 60-70% przypadków zdiagnozowanej impotencji jest pochodzenia organicznego. Odsetek ten znacznie wzrasta w przypadku starszych mężczyzn. To andropauza jest jedną z podstawowych przyczyn pojawiających się problemów z erekcją u starszych mężczyzn. Polega ona na zmniejszeniu się wytwarzania przez organizm hormonu o nazwie testosteronu. Duży wpływ na potencję ma także miażdżyca, która doprowadza do zmniejszenia ukrwienia penisa. Wpływ na impotencję mają również inne zmiany organiczne, które są wywołane różnego typu chorobami przechodzonymi w okresie starzenia się, a także tymi zmianami, które powstają w wyniku samego starzenia się. Znacznie mniejszy odsetek stanowią problemy z impotencją o podłożu psychicznym, czyli stres, nerwice seksualne. Najczęściej czynniki o podłożu psychicznym występują łącznie i potęgują się nawzajem wywołując lęk i wszelkiego rodzaju zahamowania, które doprowadzają do powiększenia się zaburzeń fizycznych. Wszystkie te przyczyny powodują, że impotencja może być dzielona na kilka różnych odmian.

Rodzaje impotencji

Z racji tego, że impotencja może mieć różne podłoże, wyróżnić można jej następujące odmiany: Impotencja neurogenna – przyczyną tej odmiany impotencji są najczęściej choroby kręgosłupa i różnego rodzaju urazy. Wiele zaburzeń neurologicznych również może doprowadzić do impotencji. Tak jest np. w wyniku wystąpienia neuropatii cukrzycowej, czy stwardnienia rozsianego. Impotencja na tle krążeniowym – to najczęściej rozpoznawana odmiana impotencji i swym ogromem obejmuje prawie połowę jej przypadków. Najczęstszą przyczyną tego rodzaju schorzenia są powikłania po zawale mięśnia sercowego, po udarze mózgu, a także na tle miażdżycowym, przy nadciśnieniu i różnego rodzaju wady układu naczyniowego. W przypadku, gdy u pacjenta występuje miażdżyca naczyń doprowadzających krew do ciał jamistych niemożliwym staje się ich prawidłowe stwardnienie. To często doprowadza do niemożności osiągnięcia wzwodu, bądź też znacznego wydłużenia się czasu, w jakim występuje erekcja. Impotencja na tle hormonalnym – nie jest ona bardzo rozpowszechniona wśród osób chorych na impotencję. Ten rodzaj stanowi 5-10% przypadków. Najczęściej pojawia się w okresie andropauzy. Impotencja psychogenna – pojawia się najczęściej u mężczyzn w młodszym wieku. Główną przyczyną problemów z impotencją są głównie różnego rodzaju lęki, zahamowania na tle seksualnym, obawy przed ośmieszeniem, itd. Impotencja mieszana – stanowi ona około 1/3 przypadków impotencji. To zróżnicowane kombinacje wymienionych wcześniej przyczyn impotencji. Występuje ona w przypadku chorób przewlekłych takich jak chociażby cukrzyca, gdzie powodem impotencji są nie tylko zmiany naczyniowe, neuropatia, ale także i zaburzenia hormonalne.

Tabletki na potencję Mensil – jakie, kiedy i dlaczego warto?

Impotencja to problem naprawdę wielu mężczyzn. Istnieje błędne przekonanie, że dotyka tylko tych starszych, ale coraz częściej to właśnie młodzi ludzie mają problemy z erekcją. Co jest tego przyczyną? U części z osób zmagających się problemami z erekcją przyczynami mogą być różne choroby. Jednak duża liczba mężczyzn na impotencję cierpi tak naprawdę na własne życzenie. Niewyspanie, palenie zbyt dużej ilość papierosów, nadużywanie kawy, alkoholu, stres, przemęczenie, brak ruchu to główne powody, dla których coraz więcej młodych osób ma problemy z erekcją. Po pierwsze, i co najważniejsze, należy się przyznać do problemu. Tylko w ten sposób będzie można podjąć odpowiednie działania, które pomogą przywrócić potencję do właściwego stanu. Jak donoszą badania bardzo dużo osób, które zmagają się z zaburzeniami erekcji nie chce dopuścić do siebie myśli, że ich to spotkało i nie podejmują tego tematu ze swoimi lekarzami, stosują wyparcie, itd. Jednak im dłużej zaburzenia erekcji są nieleczone tym większe ryzyko, gdyż mogą być one objawem, być wynikiem czegoś poważniejszego. Dlatego bardzo ważne jest sprawdzenie, co jest przyczyną impotencji. Kiedy już mężczyzna przyzna się przed sobą, że ma problemy z erekcją, wówczas można przejść do ustalenia przyczyny takiego stanu rzeczy.

Wskazany problem, jeśli przyczyną jest tylko niewłaściwy tryb życia, łatwo jest rozwiązać. Wystarczy ograniczenie używek, zwiększenie aktywności fizycznej, zdrowsze odżywanie. Wpłynie to nie tylko na potencję, ale i oczywiście również na samopoczucie. Wszystko przełoży się na zdrowie, a tym samym i wzmocni, poprawi erekcję. Ograniczenie stresu ma także ogromne znaczenie. Jeśli nie da się go unikać, wówczas można zastosować różne techniki relaksacyjne. Gdy jednak problem jest nieco poważniejszy i zmiana codziennych nawyków nie jest możliwa lub w znacznym stopniu ograniczona, wówczas wiele mężczyzn sięga po różne środki na potencję na przykład Mensil. Na pierwszy rzut zwykle idą maści, kremy, żele. Są to preparaty, które zazwyczaj nie przynoszą większych korzyści, a przy tym ich stosowanie jest bardzo uciążliwe

Każdorazowe wcieranie wymaga czasu i cierpliwości, którą nie wszyscy jednak mogą się poszczycić. Ponadto cena tych preparatów w większości przypadków jest wysoka, ale to wcale nie przekłada się na ich jakość i skuteczność. Nadto te preparaty, które są naszpikowane mocniejszymi substancjami, mogą mieć przykre skutki uboczne. Kolejnym rozwiązaniem są różne przedmioty, gadżety erotyczne, a nawet filmy o zabarwieniu erotycznym, które pozwolą osiągnąć wzwód i go utrzymać. Jest to jedynie coś, co sprawdzi się na krótszą metę, a i również często partnerka musi wyrazić chęć na ich wykorzystanie. Krótkotrwałość efektów i tak w końcu zmusi do poszukania innego środka, który nie tylko oddali problem, ale będzie mu przeciwdziałać, a w konsekwencji i wyeliminuje go. Oczywiście na potencję najlepiej sprawdzają się leki, które są dostępne najczęściej pod postacią tabletek. Tabletki na potencję Mensil są o tyle dobre, iż cieszą się naprawdę dużą skutecznością działania. Wystarczy je tylko zażywać regularnie lub jednorazowo przed stosunkiem i już mężczyzna może być pewny, że stanie na wysokości zadania. Forma tabletek jest każdemu dobrze znana i łatwość ich użycia przemawia za nimi. Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że tylko odpowiednio dobrane do naszego organizmu tabletki Mensil przyniosą korzyści, a nie nawet jak w skrajnych przypadkach spowodują utratę zdrowia. Dlatego też najlepszym wyjściem jest udanie się do lekarza specjalisty, który zdiagnozuje stan, wskaże na przyczynę impotencji i w razie konieczności skieruje na dodatkową wizytę u innego specjalisty, na badania, a w końcu jeśli będzie taka możliwość przepisze tabletki na potencję odpowiednio do wieku, stanu zdrowia, sytuacji życiowej. Mamy wówczas pewność działania, a w razie konieczności lek można zamienić na inny. Dla wielu pacjentów znaczenie ma również cena, która zwykle za tego typu środki jest wygórowana. Dlatego trzeba wcześniej poprosić lekarza o takie tabletki na potencję, które nie zrujnują naszego budżetu. Jeśli jednak mężczyzna cierpiący na problemy z erekcją nie chce udać się do lekarza może skorzystać z szerokiej oferty tabletek na potencję dostępnej bez recepty w aptekach, czy sieci. Proponowane są tam środki o różnym składzie, dlatego też trzeba dokładnie czytać ulotki zwłaszcza, jeśli jesteśmy na coś uczuleni, mamy jakieś inne problemy zdrowotne. Niektóre tabletki na potencję są jednak złożone wyłącznie z naturalnych składników, dlatego też są one bezpieczne dla większości osób. Składniki w nich zawarte są pochodzenia roślinnego. Podsumowując osoby, które zmagają się z zaburzeniami erekcji winny przede wszystkim odrzucić obawę przed konsultacją z lekarzem, a następnie wprowadzić stosowne leczenie, jeśli sama zmiana trybu życia nic nie poprawi w tej sferze. Dodatkowo każde leki, w tym w szczególności tabletki na potencję, muszą być dobrane indywidualnie i z rozmysłem.

Mensil na erekcję
Mensil na erekcję